Catering dietetyczny Wojnicz​

Catering dietetyczny z Wojnicza – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Wojniczu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Wojniczu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wojnicza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wojnicza

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wojnicza

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wojniczu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wojnicza

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wojnicz – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Wojnicz – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wojnicz! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Wojniczu nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wojnicz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wojnicz - catering dietetyczny Wojnicz

Catering dietetyczny do Wojnicza może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!