Catering dietetyczny Wrocław​

Catering dietetyczny z Wrocławia – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Wrocławiu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Wrocławiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Wrocławia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Wrocławia

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Wrocławia

Odmiana diety skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Wrocławiu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Wrocławia

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Wrocław – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Wrocław – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Wrocław! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Wrocławiu nie ma innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Wrocław - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Wrocław - catering dietetyczny Wrocław

Catering dietetyczny do Wrocławia może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!