Catering dietetyczny Ząbki​

Catering dietetyczny z Ząbków – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Ząbków i okolicach!

Dieta pudełkowa w Ząbkach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Ząbków

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Ząbków

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Ząbków

Odmiana diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Ząbkach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Ząbków

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Ząbki – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Ząbki – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Ząbki! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Ząbkach nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Ząbki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Ząbki - catering dietetyczny Ząbki

Dietę pudełkową do Ząbków mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!