Catering dietetyczny Zakopane​

Catering dietetyczny z Zakopanego – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Zakopanem i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zakopanem – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zakopanego

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zakopanego

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zakopanego

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zakopanem

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zakopanego

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zakopane – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Zakopane – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Zakopane! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Zakopanem nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Zakopane - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zakopane - catering dietetyczny Zakopane

Dietę pudełkową do Zakopanego może zamówić każdy!

Jasno określony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!