Catering dietetyczny Zalesie Górne​

Catering dietetyczny z Zalesia Górnego – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Zalesia Górnego i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zalesiu Górnym – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zalesia Górnego

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zalesia Górnego

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zalesia Górnego

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zalesiu Górnym

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zalesia Górnego

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zalesie Górne – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Zalesie Górne – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Zalesie Górne! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Zalesiu Górnym nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Zalesie Górne - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zalesie Górne - catering dietetyczny Zalesie Górne

Catering dietetyczny do Zalesia Górnego może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!