Catering dietetyczny Zamość​

Catering dietetyczny z Zamościa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Zamościa i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zamościu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Zamościa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zamościa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zamościa

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zamościa

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zamościu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zamościa

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zamość – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Zamość – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Zamość! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Zamościu nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Zamość - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zamość - catering dietetyczny Zamość

Dietę pudełkową do Zamościa mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!