Catering dietetyczny Zator​

Catering dietetyczny z Zatora – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Zatorze i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zatorze – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zatora

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zatora

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zatora

Odmiana diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zatorze

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zatora

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zator – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Zator – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Zator! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Zatorze nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Zator - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zator - catering dietetyczny Zator

Dietę pudełkową do Zatora mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!