Catering dietetyczny Zawiercie​

Catering dietetyczny z Zawiercia – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Zawiercia i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Zawierciu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zawiercia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zawiercia

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zawiercia

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zawierciu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zawiercia

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zawiercie – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Zawiercie – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Zawiercie! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Zawierciu nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Zawiercie - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zawiercie - catering dietetyczny Zawiercie

Dietę pudełkową do Zawiercia mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!