Catering dietetyczny Zgierz​

Catering dietetyczny z Zgierza – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Zgierzu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zgierzu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zgierza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zgierza

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zgierza

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zgierzu

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zgierza

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zgierz – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Zgierz – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Zgierz! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Zgierzu nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Zgierz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zgierz - catering dietetyczny Zgierz

Dietę pudełkową do Zgierza może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!