Catering dietetyczny Zielona Góra​

Catering dietetyczny z Zielonej Góry – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Zielonej Górze i okolicach!

Dieta pudełkowa w Zielonej Górze – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Zielonej Góry będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Zielonej Góry

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Zielonej Góry

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Zielonej Góry

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Zielonej Górze

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Zielonej Góry

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Zielona Góra – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Zielona Góra – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Zielona Góra! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Zielonej Górze nie ma innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Zielona Góra - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Zielona Góra - catering dietetyczny Zielona Góra

Dietę pudełkową do Zielonej Góry mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!