Catering dietetyczny Żory​

Catering dietetyczny z Żor – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Żor i okolicach!

Dieta pudełkowa w Żorach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Żor będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Żor

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Żor

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Żor

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Żorach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia
Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryb.more helphis responsecoque telephone louis vuittonphone case baghandyhüllen selbst gestaltenbest phone cases

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Żor

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Żory – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Żory – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Żory! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Żorach nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Żory - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Żory - catering dietetyczny Żory

Dietę pudełkową do Żor mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!