Catering dietetyczny Żywiec​

Catering dietetyczny z Żywca – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Żywcu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Żywcu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Żywca

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Żywca

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Żywca

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Żywcu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Żywca

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Żywiec – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Żywiec – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Żywiec! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Żywcu nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Żywiec - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Żywiec - catering dietetyczny Żywiec

Catering dietetyczny do Żywca może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!